Стартувала цифрова платформа безкоштовної юридичної допомоги для ВПО – Edopomoha.org

Дата: 15.01.2024 09:13

Майданчик, де можна отримати безкоштовну правову онлайн-допомогу, було розроблено представництвом Датської ради у справах біженців в Україні.

«У сучасному світі доступ до якісної юридичної допомоги – не просто можливість, а, безперечно, право. І ми впевнені, що це право має бути доступним для всіх. Edopomoha.org – це інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання. Цифрова платформа пропонує ВПО повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно», – повідомили в  представництві Датської ради у справах біженців в Україні.

Що саме можна знайти на платформі:

1. Відповіді на юридичні питання: знайомтеся з роз'ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на ваші правові питання;

2. Аналітичні матеріали: цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми;

3. Перелік юристів: мережа досвідчених юристів, готових надати вам консультацію безкоштовно;

4. Інформаційні матеріали: новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.

Для отримання консультації на платформі необхідно зареєструватися та обрати зручний час для консультації.