Щодо виплати неотриманих пільг та субсидій за 2022 рік

Дата: 06.09.2023 15:07

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022    № 215 «Про особливості нарахування та виплату грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану», листа Міністерства соціальної політики України від 02.07.2023 №8829/0/2-23/56 запрошуємо жителів Барвінківської міської територіальної громади, які зверталися та не отримали кошти пільг і житлових субсидій за 2022 рік, для подання відповідної заяви до спеціалістів в  старостинських округах за місцем реєстрації або до відділу соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою: кабінети №8, 14, вул. Центральна, 8, місто Барвінкове.

При собі мати оригінали документів, що посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код).