Грошова допомога від ООН для одиноких батьків

Дата: 27.12.2022 10:34

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації щодо укладеної Угоди з Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних націй  передбачаються заходи з надання грошової допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 2220 грн, для визначення права на отримання якої необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Барвінкове, вул.Центральна, 8, в приміщенні Барвінківської міської ради  (1 поверх, 8 кабінет) з 27 грудня 2022 року, де буде здійснюватися реєстрація для отримання грошової допомоги, а саме:

1) отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;

2) одинока мати (є статус, ст.135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;

3) отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).

Для здійснення реєстрації один член сім’ї (повнолітній та дієздатний) повинен прийти з особистими документами (паспорт, ідентифікаційний код, активний телефон) та оригіналами документів всіх неповнолітніх дітей (документ, що підтверджує особу та прописку, ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей). Для кожної категорії відповідно: довідку з управління соціального захисту населення про перебування на обліку, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, довідку з виконавчої служби про неотримання аліментів.

!!!Звертаємо УВАГУ!!! Реєстрація відбувається для сімей, які не були раніше зареєстровані на отримання грошової допомоги від будь-яких інших міжнародних організацій.