Дата: 30.12.2021 14:27

Виконавчий комітет Барвінківський міської ради Ізюмського району Харківської області оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами) до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області  входять шість осіб у рівній кількості по дві особи:
- представники виконавчих органів міської ради, а саме Органу управління, відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування, юридичного відділу виконавчого органу;
- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
- представники галузевої профспілкової організації працівників закладу охорони здоров’я.
 Пропонуємо представникам галузевої профспілкової організації працівників закладу охорони здоров’я та трудовому колективу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області надати відповідні пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.
Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, протокол засідання профспілкового комітету працівників закладу охорони здоров’я), приймаються протягом 15-ти днів з дня оприлюднення оголошення, виконавчим комітетом  Барвінківської міської ради за адресою: Харківська обл., Ізюмський район, місто Барвінкове, вулиця Центральна, буд. 8, 1-й поверх, кабінет №4) з понеділка по п’ятницю з 08.00 год. до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів).
Підстава: розпорядження Барвінківського міського голови  від 29 грудня 2021 року №792-р «Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області».