Програма Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

30 Листопада, 2021 р., 07:03
26 листопада під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Харнама відбулася нарада щодо реалізації ініціативи Президента України «25 спортивних магнітів» у межах «Великого будівництва».
30 Листопада, 2021 р., 07:01
На автодорозі Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію «Березівські мінеральні води» (км 0+000 – км 6+900) вже влаштували 6,4 км верхнього шару з ЩМА.
30 Листопада, 2021 р., 06:59
Роботи на фізкультурно-оздоровчому комплексі відбуваються у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
30 Листопада, 2021 р., 06:58
У межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відбуваються роботи в яслах-садочку №3 «Теремок».
30 Листопада, 2021 р., 06:57
24 листопада заступник голови ХОДА Михайло Харнам взяв участь в онлайн-нараді, присвяченій питанням забезпечення інклюзивності на об’єктах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
30 Листопада, 2021 р., 06:55
Зведення нового корпусу в яслах-садочку №3 «Теремок» проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
30 Листопада, 2021 р., 06:54
Роботи на мосту дороги Т-21-15 тривають у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».
30 Листопада, 2021 р., 06:53
Поточний середній ремонт автодороги Т-21-15 протяжністю 34,1 км триває в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
30 Листопада, 2021 р., 06:50
Про це керівник Харківської ОДА заявив на брифінгу після завершення сесії Харківської обласної ради 25 листопада.
23 Листопада, 2021 р., 06:50
Спорудження басейнів є частиною реконструкції ФОКу, яка відбувається у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».