Програма Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

22 Грудня, 2021 р., 05:50
Реконструкція дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел» відбувається у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
22 Грудня, 2021 р., 05:49
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в рекордно короткий термін виконується капітальний ремонт Ізюмського ліцею №2 Ізюмської міської ради.
22 Грудня, 2021 р., 05:48
Тендер на проведення ремонту дороги Р-79, яка сполучає Красноград, Сахновщину, Ізюм та Борову, оголосять на початку наступного року.
22 Грудня, 2021 р., 05:47
Дані щодо результатів роботи, проведеної у 2021 році Службою автомобільних доріг Харківської області в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», навів начальник САД Андрій Алексєєв під час брифінгу 14 грудня.
22 Грудня, 2021 р., 05:46
Фізкультурно-оздоровчий комплекс зводять у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
14 Грудня, 2021 р., 15:20
Поточний середній ремонт доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-03-03 Під’їзд до аеропорту «Харків» виконують у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
14 Грудня, 2021 р., 15:17
Роботи на дорогах О-210411 та С210435 виконані у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
14 Грудня, 2021 р., 15:16
У межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у жовтні розпочали роботи з поточного середнього ремонту 13-кілометрової ділянки дороги Т-21-16.
14 Грудня, 2021 р., 15:15
На цьому керівник Харківської ОДА наголосив у своєму виступі на першому Харківському регіональному Форумі старост.
14 Грудня, 2021 р., 15:14
Роботи на мосту виконані у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».