Програма Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

19 Січня, 2022 р., 08:58
Реконструкція Близнюківської центральної районної лікарні проходила у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
12 Січня, 2022 р., 11:21
Про впроваджені на Харківщині заходи розповіли в Департаменті містобудування та архітектури Харківської ОДА.
12 Січня, 2022 р., 11:20
Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-21-20 розпочали в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у вересні 2021 року.
12 Січня, 2022 р., 11:19
Новий корпус в яслах-садочку №3 «Теремок» зводять у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
22 Грудня, 2021 р., 05:56
Дорогу Т-21-12 Пересічне-Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію «Березівські мінеральні води» ремонтують у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
22 Грудня, 2021 р., 05:55
16 грудня під головуванням представника Офісу Президента України Дмитра Ткаченка та керівника ХОДА Олександра Скакуна відбулася нарада щодо реалізації ініціативи Президента України «25 спортивних магнітів» у межах «Великого будівництва».
22 Грудня, 2021 р., 05:54
На Харківщині відновлять Київську трасу, розширять Окружну та збудують дороги в прикордонних районах і до місць масового відпочинку.
22 Грудня, 2021 р., 05:53
У коментарі харківським ЗМІ керівник ХОДА розповів про великі проєкти, які вже готові для реалізації наступного року на Харківщині в межах Програми Президента України «Велике будівництво».
22 Грудня, 2021 р., 05:52
Про це під час святкування 50-річчя закладу заявила директорка Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова.
22 Грудня, 2021 р., 05:51
Аварійні роботи на шляхопроводі км 11+200 дороги державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта розпочалася у вересні цього року.