На дорозі Гусарівка-Грушуваха влаштували 6 км вирівнюючого шару покриття

Дата: 30.11.2021 06:53

Поточний середній ремонт автодороги Т-21-15 протяжністю 34,1 км триває в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Цього року роботи проводять на ділянці від с. Грушуваха в бік с. Петрівське.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Наразі на об’єкті зробили розпушування 7 км існуючого дорожнього одягу, влаштування двошарової основи з ЩПС (з органомінеральної суміші) протяжністю 6 км, влаштування вирівнюючого шару покриття - 6 км та верхнього шару - 1 км.

На сьогодні виконують роботи з відновлення та укріплення узбіч, облаштування ділянки дороги.

За контрактом, оновити дорогу мають за 2 роки. Тож ремонтні роботи триватимуть і в наступному році.

«По дорозі плануємо виконати всі роботи по основному проїзду та роботи з облаштування дороги (влаштування нових та ремонт існуючих водопропускних труб, відновлення та укріплення узбіч, встановлення нової бар’єрної огорожі, нанесення дорожньої розмітки, влаштування дорожніх знаків)», - зазначили в САД у Харківській області.