Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 30 березня 2021 року № 49/21 Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Правицьких на території Барвінківської міської ради

РІШЕННЯ

від 30 березня 2021 року                                                                                                     № 49/21

Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Правицьких  на території Барвінківської міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 564, розпорядження голови Барвінківської районної державної адміністрації від     06 листопада 2019 року № 168 «Про переведення прийомної сім’ї Правицьких у статус дитячого будинку сімейного типу і передачу на виховання та спільне проживання Багрянцевої Анастасії Олександрівни, 02.02.2004 р.н., Касілова Ярослава Максимовича, 01.06.2010 р.н., Касілової Каріни Максимівни, 04.07.2013 р.н.», розпорядження голови Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області від 18 лютого 2021 року № 80 «Про припинення функціонування дитячого будинку сімейного типу Правицьких», заяви Правицького Андрія Юрійовича та Правицької Ірини Миколаївни щодо продовження функціонування дитячого будинку сімейного типу на території Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, на підставі протоколу засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при Барвінківському виконавчому комітеті міської ради Ізюмського району Харківської області  від 22.03.2021 року №1, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради,

ВИРІШИВ:

 

1. Забезпечити з 30 березня 2021 року  функціонування дитячого будинку сімейного типу Правицького Андрія Юрійовича та Правицької Ірини Миколаївни, на вихованні та утриманні яких перебувають п’ятеро дітей – вихованців: 

-  Багрянцева Анастасія Олександрівна, (відомості)р.н.,

-  Касілов Ярослав Максимович, (відомості)р.н.,

- Касілова Каріна Максимівна, (відомості)р.н.,

- Перепелиця Анастасія Максимівна, (відомості)р.н.,

- Шевцов Олександр Ігорович, (відомості)р.н.,

на території Барвінківської міської ради за адресою: (відомості).

2.Покласти на Правицького А.Ю. та Правицьку І.М. персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток, виховання, навчання дітей-вихованців.

3.Службі у справах дітей Барвінківської міської ради:

3.1.Підготувати проект договору  щодо організації діяльності дитячого будинку сімейного типу на території Барвінківської міської ради.

3.2.Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дітей-вихованців.

3.3.Щорічно до 30 грудня готувати звіт про стан утримання та розвиток дітей в сім’ї.

4. Барвінківському міському центру соціальних служб:

4.1.Закріпити за дитячим будинком сімейного типу спеціаліста для здійснення соціального супроводу.

4.2.Забезпечувати соціальний супровід та надавати допомогу для належного функціонування дитячого будинку сімейного типу.

4.3.Щорічно до 20 грудня надавати службі у справах дітей міської ради інформацію про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу.

5.Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області:

5.1.Закріпити за дітьми – вихованцями сімейного лікаря.

5.2.Забезпечити проходження двічі на рік дітьми медичного огляду та здійснення диспансерного обліку.

5.3.Надавати щорічно до 20 грудня службі у справах дітей  міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дітей, дотримання батьками – вихователями рекомендацій лікаря.

6.Управлінню  освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради: 

6.1.Забезпечити право дітей на здобуття  середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання;

6.2.Забезпечити пільгове оздоровлення дітей;

6.3.Надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 20 грудня звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу, канцелярського приладдя, систематичність відвідування уроків, своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків-вихователів у вихованні дітей.

7.Управлінню соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації забезпечити призначення і виплату державної соціальної допомоги на дітей та грошового забезпечення батькам – вихователям відповідно до чинного законодавства.

8.Рекомендувати відділенню поліції № 1 Ізюмського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Харківській області, надавати службі у справах дітей міської ради до 20 грудня щорічний звіт щодо відсутності (наявності) проявів асоціальної поведінки з боку дітей та  батьків - вихователів.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яніну БАЛЯСУ.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                 Володимир РЄЗНІКОВ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь