Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 30 березня 2021 року № 48/21 Про зебезпечення функціонування прийомної сім’ї Морозової на території Барвінківської міської ради

РІШЕННЯ                                  

від 30 березня 2021 року                                                                                                     № 48/21

Про зебезпечення функціонування прийомної сім’ї

Морозової на території Барвінківської міської ради

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 565, розпорядження голови Барвінківської районної державної адміністрації від 22 вересня 2016  року       № 235 «Про створення прийомної сім’ї Морозової С.В. та влаштування на виховання та спільне проживання данова Євгена Володимировича, 02.03.2001 р.н. та Жданова Дмитра Леонідовича, 10.01.2007 р.н», розпорядження голови Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області від 18 лютого 2021 року № 84 «Про припинення функціонування прийомної сім’ї      Морозової С.В.», заяви Морозової Світлани Вікторівни щодо продовження функціонування прийомної сім’ї  на території Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, на підставі протоколу засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при Барвінківському виконавчому комітеті міської ради Ізюмського району Харківської області  від 22.03.2021 року №1, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради,

 

ВИРІШИВ:

1.Забезпечити з 30 березня 2021 року  функціонування прийомної сім’ї Морозової С.В.  на вихованні та утриманні якої перебуває одна прийомна  дитина: 

       -  Жданов Дмитро Леонідович, (відомості)р.н.,

на території Барвінківської міської ради за адресою: (відомості).

2.Покласти на Морозову С.В. персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток, виховання, навчання прийомної дитини.

3.Службі у справах дітей Барвінківської міської ради:

3.1.Підготувати проект договору  щодо організації діяльності прийомної сім’ї  на території Барвінківської міської ради.

3.2.Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання прийомної дитини.

3.3.Щорічно до 30 грудня готувати звіт про стан утримання та розвиток дитини у сім’ї.

4. Барвінківському міському центру соціальних служб:

4.1.Закріпити за прийомною сім’єю спеціаліста для здійснення соціального супроводу.

4.2.Забезпечувати соціальний супровід та надавати допомогу для належного функціонування прийомної сім’ї.

4.3.Щорічно до 20 грудня надавати службі у справах дітей міської ради інформацію про ефективність функціонування прийомної сім’ї.

5.Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області:

5.1.Закріпити за прийомною дитиною  сімейного лікаря.

5.2.Забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та здійснення диспансерного обліку.

5.3.Надавати щорічно до 20 грудня службі у справах дітей  міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дитини, дотримання прийомною матір’ю    рекомендацій лікаря.

6.Управлінню  освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради: 

6.1.Забезпечити право дитини на здобуття  середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання;

6.2.Забезпечити пільгове оздоровлення дитини;

6.3.Надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 20 грудня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу, канцелярського приладдя, систематичність відвідування уроків, своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь прийомної матері  у вихованні дитини.

7.Управлінню соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації забезпечити призначення і виплату державної соціальної допомоги на дитину та грошового забезпечення прийомній матері  відповідно до чинного законодавства.

8.Рекомендувати відділенню поліції № 1 Ізюмського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Харківській області, надавати службі у справах дітей міської ради до 20 грудня щорічний звіт щодо відсутності (наявності) проявів асоціальної поведінки з боку дитини та  прийомної матері.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яніну БАЛЯСУ.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                 Володимир РЄЗНІКОВ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора