Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 26 січня 2021 року № 09/21 Про повторне проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі м.Барвінкове

                                                      РІШЕННЯ

від 26 січня 2021 року                                                                                        № 09/21

Про повторне проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове

 

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами) та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 (зі змінами), керуючись ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

                1.Повторно оголосити конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут) (далі – конкурс), на об’єктах згідно з додатком 1.

         2.Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове (додаток 2).

         3.Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут), для перевізника-претендента (додаток 3).

         4.Внести зміни до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (додаток №4 ).

         5.Установити, що:

         1) датою проведення конкурсу є 01 березня 2021 року;

         2) прийом документів на участь у конкурсі здійснюється в робочі дні до 12 лютого 2021 року включно з  08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю.

         Барвінківському виконавчому комітету міської ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради цього рішення та опублікування в друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут).

         6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бикова О.

 

Міський голова                                                                     Олександр БАЛО

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора