Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 11 листопада 2020 року № 1515-VII Про затвердження додаткової угоди

РІШЕННЯ

 

 

від 11 листопада 2020 року                                                          № 1515-VII

 

Про затвердження додаткової угоди

 

 Розглянувши додаткову угоду № 4 від 03.11.2020 року до договору № 40 від 19.04.2016 року, укладеного між Барвінківським виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням Барвінківської районної державної адміністрації, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів освіти, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, депутатської діяльності і етики, керуючись статтями 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

        

1. Затвердити Додаткову угоду № 4 від 03.11.2020 року до Договору оренди нежитлового приміщення № 40 від 19.04.2016 року,  укладену між  Барвінківським виконавчим комітетом міської ради та фінансовим управлінням Барвінківської районної державної адміністрації, про поновлення терміну дії договору оренди нежитлового приміщення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань планування бюджету і фінансів освіти, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, депутатської діяльності і етики (Курілова Л.П.).

 

 

Міський голова                                                                         Олександр  БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора