ПРОТОКОЛ № 19 від 13 листопада 2020 року

 

ПРОТОКОЛ № 19

позачергового засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

м.Барвінкове                                                                                           від 13 листопада 2020 року

          

ПРИСУТНІ:

Головуючий –БАЛО Олександр

Секретар –  ЖУДІНА Галина

На засіданні присутні :

Члени виконавчого комітету – БАЛЯСА Яніна, БЛУДОВА Галина, ГОРОДОВА  Олена, ДАНЬШИНА Ірина,  КОПТЄВА Наталія, ПРОТАСОВА Тамара, РИЖОВА Наталія

Відсутні члени виконавчого комітету :

ДОКУЧКО Юрій – за невідомих причин;

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Валентина – у службовому відрядженні.

Запрошені :

НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

 

На засіданні виконавчого комітету Барвінківської міської ради присутні 9 членів виконавчого комітету із одинадцяти, необхідна кількість членів виконавчого комітету міської ради прибула .

 

1/109 СЛУХАЛИ : Про затвердження порядку денного позачергового засідання    виконавчого комітету міської ради

ДОПОВІДАВ : БАЛО Олександр – міський голова, який оголосив засідання відкритим.

Запропонував членам виконавчого комітету ознайомитись з проєктом порядку денного позачергово засідання виконавчого комітету міської ради, до якого включено 7 питань та прийняти його за основу в цілому

1.Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 2021 рік

2.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

3.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

4.Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального газового опалення в багатоквартирному житловому будинку.

5.Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

6.Про повторне оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове.

7. Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна.

 

ВИСТУПИЛИ

ЖУДІНА Галина, яка підтримала пропозицію щодо прийняття порядку денного засідання за основу в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити на розгляд виконавчого комітету Барвінківської міської ради наступний порядок денний :

1.Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 2021 рік

2.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

3.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

4.Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку.

5.Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

6.Про повторне оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове.

7. Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна.

 Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 109/20 додається).

 

Перед розглядом питань порядку денного засідання попрохала слово Жудіна Гадина Василівна, яка довела до відома членів виконкому свою заяву про наявність конфлікту інтересів при повторному обговоренні питання на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради про надання матеріальної допомоги  Белименко Олені Володимирівні, яка  зареєстрована по вул. Київська, будинок 78 м. Барвінкове і є її двоюрідною сестрою та повідомила що не прийматиме участі в голосуванні за прийняття даного рішення з метою уникнення конфлікту інтересів відповідно до статей 28, 35 Закону України «Про запобігання корупції» та статті 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», про що нею  подана відповідна заява.

 

2/110 СЛУХАЛИ : Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 2021 рік

Доповідала : ЖУДІНА Галина - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, яка проінформувала членів виконкому щодо плану роботи виконавчого комітету на 2021 рік та повідомила, що відповідно до Регламенту виконавчого комітету Барвінківської  міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 26 березня 2019 року № 24/19, на підставі статей 52, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” необхідно прийняти дане рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

РИЖОВА Наталія, член виконавчого комітету міської ради, яка запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому.

ДАНЬШИНА Ірина, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала пропозицію щодо прийняття рішення  «Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 2021 року» в цілому

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити перспективний план роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 2021 (додається ).

2.Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарю міської ради, керуючому справами(секретарю) виконавчого комітету міської ради, начальникам відділів, відповідальним працівникам апарату виконкому, керівникам підпорядкованих комунальних підприємств забезпечити виконання плану, якісну підготовку і організоване проведення намічених заходів та прийнятих рішень.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Жудіну Г.В.

Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 110/20 додається).

 

3/111 СЛУХАЛИ : Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідав : НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який повідомив, що розглянувши звернення директора БКП «Благоустрій» А. Сопка від 07.10.2020 р. № 437 та 22.10.2020 р., № 473  щодо надання дозволу на видалення аварійно-небезпечних дерев: береза – 1 шт., по вул. Освіти, № 186 та горіх по вул. Київській, № 1 а також, враховуючи акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 13.11.2020 р.,відповідно до чинного законодавства України з даного питання, запропонував прийняти даний  проєкт рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ГОРОДОВА Олена, член виконавчого комітету міської ради, пропонувала надати відповідні дозволи на видалення зелених насаджень БКП «Благоустрій» та прийняти даний проєкт рішення за основу в цілому.

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка підтримала пропозицію щодо прийняття даного прєкту рішення за основу в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1. Надати БКП «Благоустрій» дозвіл на видалення зелених насаджень:

береза – (1 шт.) по вул. Освіти, № 186 - звернення № 437 від 07.10.2020 р.;

горіх – (1 шт.) по вул. Київській, № 1 – звернення № 473 від 22.10.2020 р.;

2. Видати БКП «Благоустрій» ордер на видалення зелених насаджень з встановленням терміну:

- видалення зелених насаджень – до 01 грудня 2020 року;

- проведення благоустрою – до 01 січня - 2021 року;

- проведення озеленення - до 01 травня 2021 року.

3. Зобов’язати БКП «Благоустрій» :

3.1.Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення (додається) та проводити їх утримання протягом 3 років, по 3 саджанці низькорослих порід дерев за кожне видалене дерево, на території прилеглій до пам’ятника «Танк» по вул. Освіти.

3.2.Навести належний санітарний порядок на задіяній території протягом 7 днів після видалення дерев.

4.Директору БКП «Благоустрій» деревину видалених дерев використати  для опалення приміщень дитячих навчальних закладів та приміщення для проживання ВПО по вул. Московській, 1.

5.Видалення дерев здійснити без сплати їх відновної вартості.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. Рижову.

Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 111/20 додається).

 

4/112 СЛУХАЛИ : Про надання одноразової адресної матеріальної  допомоги  громадянам

Доповідала : БАЛЯСА Яніна – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики, яка повідомила, що розглянувши  заяви  громадян  про  надання  одноразової  матеріальної  допомоги, беручи  до  уваги  надані  документи, відповідно  до  Положення  про  порядок  надання  одноразової   адресної  матеріальної  допомоги  громадянам  на   території  Барвінківської  міської ради, відповідно до чинного законодавства України підготовлений даний проєкт рішення, і є необхідність у його прийнятті. Пропонувала прийняти проєкт цього рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Валентина, член виконавчого комітету міської ради, яка прохала надати матері цього соціального питання, необхідності забезпечення незахищених громадян міста матеріально та запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому

КОПТЄВА Наталія, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу  на   лікування:

1.1 в  розмірі 4000 грн. 00 коп. (чотири тисячі гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.1.1.Кондратенко Раїса Степанівна (відомості), яка  зареєстрована по вул.(відомості), на лікування сина Кондратенко Олександра Станіславовича .(відомості), який зареєстрований по вул. (відомості) ;

1.1.2.Белименко Олена Володимирівна (відомості), яка  зареєстрована по вул.(відомості);

1.1.3.Коробцов Віталій Володимирович (відомості), який  зареєстрований по вул. (відомості) ;

1.1.4.Котенко Вірі Степанівні . (відомості), яка  зареєстрована по вул. . (відомості);

1.1.5.Котенко Івану Степановичу  (відомості), який  зареєстрований по вул. (відомості);

1.1.6.Калугіній Валентині Петрівні  (відомості), яка  зареєстрована по вул.  (відомості);

1.1.7.Чохі Анжелікі Олександрівні   (відомості), яка  зареєстрована по вул. . (відомості);

1.1.8.Кучеренко Олександру Олексійовичу . (відомості), який  зареєстрований по вул. . (відомості), на лікування сина Кучеренко Олександра Олександровича . (відомості), який зареєстрований по вул.. (відомості);

1.2 в  розмірі 2000 грн. 00 коп. (дві тисячі гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.2.1.Сергеєва Катерина Юр’ївна (відомості), яка  зареєстрована по вул.  (відомості);

1.2.2.Куплевацькому Миколі Вікторовичу (відомості), який  зареєстрований по вул. . (відомості;

1.2.3.Лєбєдєву Валерію Георгійовичу  (відомості), який  зареєстрований по вул.  (відомості);

 

1.3 в  розмірі 1500 грн. 00 (одна тисяча п’ятсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.3.1.Данильченко Івану Петровичу  (відомості), який  зареєстрований по вул. . (відомості);

1.3.2.Пономаренко Олені Сергіївні  (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості);

2. Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу   у  зв’язку  із скрутним  матеріальним  становищем:

2.1. в розмірі 800 грн. 00 коп. (вісімсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

2.1.1.Мухіній Юлії Олександрівні  (відомості), яка зареєстрована по вул.  (відомості);

2.1.2.Кіріяченко Віталій Сергійович  (відомості), який  зареєстрований по вул. (відомості);

3.  Надати одноразову адресну матеріальну допомогу на проведення робіт, пов’язаних з облаштуванням індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків (у разі від’єднання від мереж централізованого теплопостачання):

3.1. в розмірі  15000  грн. 00 коп. (п’ятнадцять тисяч гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

3.1.1. Ільїній Зінаїді Іванівні  (відомості), яка зареєстрована по вул. . (відомості).

4.  Надати одноразову адресну матеріальну допомогу учаснику бойових дій в розмірі  2000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

4.1. Богонос Сергій Валерійович  (відомості), який  зареєстрований по вул. . (відомості);

5. Перенести на наступне засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться у листопаді місяці 2020 року, розгляд звернення:

5.1.Жмако Станіслава Олеговича про надання матеріальної допомоги як учаснику бойових дій.

Для вирішення питання про надання вказаній особі матеріальної допомоги як учаснику бойових дій уточнити відомості про взяття безпосередньої участі гр. Жмако С.О. в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

5.2.Шаповалова Василя Миколайовича про надання матеріальної допомоги на лікування.

Для вирішення питання про надання вказаній особі матеріальної допомоги, уточнити відомості про настання смерті гр. Шаповалова Василя Миколайовича.

6. Відділу бухгалтерської служби  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду кошти в розмірі 59600 грн. 00 коп. (п’ятдесят дев’ять тисяч шістсот гривень  00 коп.).

Голосували: «за» - 8 , «проти» - немає, «утримались» - немає, не голосувало – 1 (Жудіна-Г.В.)

Прийняте одноголосно (рішення № 112/20 додається).

 

5/113 СЛУХАЛИ : Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального газового опалення в багатоквартирному житловому будинку.

Доповідав : Недвига Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який доповів, що розглянувши заяви громадян на отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального газового опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках і відокремлення від мереж централізованого теплопостачання, відповідно до чинного законодавства запропонував надати дозвіл  на від'єднання від мереж централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту індивідуального газового опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку заявникам, є необхідність розгляду даного питання та запропонував прийняти проєкт  даного рішення.

 

ВИСТУПИЛИ :

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка підтримала прохання про надання дозволу  на від'єднання квартир від мережі централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту індивідуального газового опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку заявникам та запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому.

ДАНЬШИНА Ірина, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Надати дозвіл  на від'єднання від мереж централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту індивідуального газового опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку:

1.1.Ільченко Надії Гаврилівні - квартири №(відомості)  в багатоквартирному житловому будинку №(відомості)  по вул. (відомості);

1.2.Панченко Антоніні Олексіївні - квартири №(відомості) в багатоквартирному житловому будинку №(відомості)  по вул. (відомості) .

2.Відключення вище згаданих квартир від централізованого опалення здійснювати відповідно до Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року №169.

3.Виготовлення проєктної документації та оплата робіт по встановленню чи переобладнанню системи опалення в квартирах здійснюються за рахунок власників (співвласників) відповідних квартир.

4.Громадянам, зазначеним у пункті 1, даного рішення виготовлення проєктної документації та встановлення/переобладнання системи опалення квартири здійснювати з дотриманням вимог чинного законодавства України та технічних умов, виданих газопостачальною організацією.

Голосували: «за» -  9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 113/20 додається).

 

6/114 СЛУХАЛИ : Про надання дозволу  на від`єднання квартир від системи (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

Доповідав : Недвига Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який доповів, що розглянувши заяви громадян на отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках і відокремлення від мереж централізованого теплопостачання, відповідно до чинного законодавства України пропонував надати дозвіл  вищевказаному громадянину  на від'єднання від мереж централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту індивідуального опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку та прийняти проєкт  даного рішення.

 

ВИСТУПИЛИ :

БЛУДОВА Галина, член виконавчого комітету міської ради, яка висловилась про надання дозволу  громадянину на від'єднання від мереж централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту  індивідуального опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку. Запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому

ПРОТАСОВА Тамара, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Надати дозвіл  на від'єднання від мереж централізованого опалення, отримання технічних умов та розробку проєкту індивідуального опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку:

1.1.Лазебному Анатолію Івановичу - квартири № (відомості) в багатоквартирному житловому будинку № (відомості) по вул. (відомості);

1.2.Сергеєвій Катерині Юр`ївні – квартира № (відомості)  багатоквартирному житловому будинку № (відомості) по вул. (відомості).

2.Відключення вище згаданих квартир від централізованого опалення здійснювати відповідно до Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року №169.

3.Виготовлення проектної документації та оплата робіт по встановленню чи переобладнанню системи опалення в квартирах здійснюються за рахунок власників (співвласників) відповідних квартир.

4.Громадянам, зазначеним у пункті 1, даного рішення виготовлення проєктної документації та встановлення/переобладнання системи опалення квартири здійснювати з дотриманням вимог чинного законодавства України та технічних умов, виданих профільною організацією.

Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 114/20 додається).

 

7/115 СЛУХАЛИ : Про повторне оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове.

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка повідомила щодо відсутності поданих заяв претендентів для участі у конкурсі  з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове, призначеного на 09.11.2020 року, тому відповідно до чинного законодавства України необхідно визнати конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Барвінкове, призначений на 09.11.2020 року, таким, що не відбувся, через відсутність заяв на участь у конкурсі та провести повторний конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, про що і підготовлений даний проєкт рішення. Запропонувала прийняти проєкт за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

БАЛЯСА Яніна, член виконавчого комітету міської ради, яка зазначила, що необхідно визнати конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Барвінкове, призначений на 09.11.2020 року, таким, що не відбувся, через відсутність заяв на участь у конкурсі та призначити повторний конкурс. Запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Визнати конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Барвінкове, призначений на 09.11.2020 року, таким, що не відбувся, через відсутність заяв на участь у конкурсі.

2.Повторно оголосити конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут) (далі – конкурс), на об’єктах згідно з додатком 1.

3.Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове (додаток 2).

4.Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут), для перевізника-претендента (додаток 3).

5.Затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (додаток №4 ).

6.Установити, що:

1) датою проведення конкурсу є 22 грудня 2020 року;

2) прийом документів на участь у конкурсі здійснюється в робочі дні до 07 грудня 2020 року включно з  08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю.

Барвінківському виконавчому комітету міської ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради цього рішення та опублікування в друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут).

7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.

Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 115/20 додається).

 

8/116 СЛУХАЛИ : Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

Доповідала : БАЛЯСА Яніна – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики, яка повідомила, що розглянувши звернення громадян  про упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна, відповідно до абзацу шостого пункту 19 та пункту 20 Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, відповідно до чинного законодавства України необхідно упорядкувати нумерацію об’єкту нерухомого майна, про що і підготовлений даний проєкт рішення. Запропонувала прийняти цей проєкт за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ДАНЬШИНА Ірина, член виконавчого комітету міської ради, яка зазначила, що необхідно упорядкувати нумерацію об’єкту нерухомого майна заявниці.З апропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1. Упорядкувати нумерацію об’єкту нерухомого майна:

1.1. гаражу, який є приватною власністю гр. Гудименко Галини Олексіївни на підставі договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації окремого майна - гаражу від 18.06.2020 р. (реєстраційний номер об’єкта в Реєстрі прав власності на нерухоме майно: 37197553), змінивши реквізит адреси «номер об’єкта» з « (відомості)»    на  «(відомості) » .

Голосували: «за» - 9, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 116/20 додається).

 

Головуючий                                         ___________________                          Олександр БАЛО

 

Секретар                                               ___________________                           Галина ЖУДІНА

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних