17 Грудня, 2020 р., 17:00
          Шановна громада! Ми з вами пройшли складний шлях перших виборів Барвінківського міського голови та депутатів Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області. Ви всі були тому свідками.
27 Листопада, 2020 р., 10:46
25 Березня, 2020 р., 09:33
     Верховною Радою України 17.03.2020 року прийнятий  Закон України №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» яким підрозділ 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України доповнено пунктами 521-525. Зазначені норми встановлюють, що не нараховується та не сплачується за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності. Об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до статті 266 цього Кодексу в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року. При цьому держава не скасувала жодного з податків, які зараховуються до Державного бюджету України, обласних та районних бюджетів.
24 Березня, 2020 р., 14:08
Тривалий час проблемним питанням для громади міста залишається користуння суб'єктами господарювання земельними ділянками комунальної власності без укладання договорів оренди. Юридичні та фізичні особи, які є власниками об'єктів нерухомості, тривалий час ухиляються від укладання з Барвінківською міською радою договорів оренди землі та держаної реєстрації права користування (оренди) землями комунальної власності, на яких такі об'єкти розташовані. Як наслідок - бюджет міста не доотримує доходи, які мав би отримати від оренди землі. У процесі пошуку виходу із ситуації, що склалася, та з метою наповнення місцевого бюджету Барвінківським виконавчим комітетом міської ради було запропоновано укладання угод про відшкодування до бюджету міста недоотриманих доходів у вигляді орендної плати (для обєктів нерухомого майна, які розміщені на несформованих земельних ділянках). Так, за період з 2017 року по березень поточного року до бюджету міста додатково залучено майже 680,0 тис.грн. Також захист інтересів громади здійснюється і в судовому порядку. Так, рішенням Господарського суду Харківської області від 17.03.2020 року у справі №922/79/20 задоволено позов Територіальної громади міста Барвінкове в особі Барвінківської міської ради до ПП "Барвінківський ринок" про стягнення 966 913,84 грн. несплаченої орендної плати за 2016-2018 роки (текст рішення http://reyestr.court.gov.ua/Review/88275209) Наразі готуються матеріали для подання до суду ще кількох позовів.
12 Березня, 2020 р., 16:56
26 Лютого, 2020 р., 10:51
Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» рішенням Барвінківської міської ради від 21.02.2020р. №1342-VII «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення міста Барвінкове на 2017-2020 роки» затверджено Положення про порядок надання матеріальної допомоги для компенсації додаткових витрат громадянам, яким призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.
08 Січня, 2020 р., 14:18
Керуючись постановою Кабінету міністрів України від 24 грудня 2019р. №1082 «Про нарахування (визначення) плати за теплову енергію та  послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів  у зв’язку із зміною  ціни природного газу» (https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-narahuvannya-viznachennya-plati-za-teplovu-energiyu-ta-poslugi-z-centralizovanogo-opalennya-centralizovanogo-postachannya-garyachoyi-vodi-dlya-spozhivachiv-u-zvyazku-i241219), буде проведено за грудень 2019 року зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення споживачам КП «Обласний інформаційно-технічний центр» згідно розрахованих коефіцієнтів: