У селі Рідне відкрили Алею Слави на честь загиблих захисників

Дата: 01.10.2025 11:35
Кількість переглядів: 175

Фото без опису

Сьогодні, 1 жовтня, у День Захисників та Захисниць України в селі Рідне Барвінківської територіальної громади урочисто відкрили Алею Слави на честь захисників, що загинули, боронячи Барвінківщину та свободу України від російського вторгнення.

Ініціатива створення Алеї належала родинам полеглих воїнів. Зокрема, її започаткувала Коломієць Людмила Анатоліївна – дружина солдата 93-ї ОМБр «Холодний Яр» Ляшенка Владислава Миколайовича. Її прагнення зберегти пам’ять про загиблих Героїв підтримали Барвінківська міська рада та Рідненський старостат.

На заході були присутні сама Людмила Анатоліївна разом з донечкою Софією, представники місцевої влади та небайдужі жителі громади. Вони спільно вшанували пам’ять Героїв, які своїм подвигом захистили рідну землю.

Алея Слави – це не лише символ скорботи, а й місце сили, де громада може віддати шану мужності та самопожертві наших воїнів. Тут житиме пам’ять про тих, хто ціною власного життя наблизив перемогу України.

Вічна слава і шана Героям, які захищали Барвінківщину та всю Україну!

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних