До уваги жителів Рідненського старостинського округу

Дата: 22.01.2024 09:24

26 січня 2024 року в селі Рідне  відбудеться виїзний прийом громадян адміністратором "Центру надання адміністративних послуг" Барвінківської міської  ради та спеціалістом відділу соціального захисту населення Барвінківської міської ради.

Місце прийому: приміщення старостату (колишньої сільської ради), час –з 08:30 до 14:00 години.

Під час прийому можна оформити всі види соціальних допомог, в тому числі і для внутрішньо переміщених осіб.