Telegram-канал Ізюмської філії Харківського обласного центру зайнятості!

Дата: 20.11.2023 08:20

Шановні мешканці Ізюмського району!

Ми маємо чудову новину для всіх, хто цікавиться можливістю отримання актуальної інформації щодо працевлаштування, заходів та подій в сфері зайнятості. Ізюмська філія Харківського обласного центру зайнятості радить вам приєднатися до нашого оновленого Telegram-каналу!

Активне посилання для приєднання: https://t.me/IziumFiliiaHOCZ

Telegram-канал працює в режимі он-лайн з 9:00-16:00.

Що вас чекає на нашому Telegram-каналі?

Вакансії дня: Будьте в курсі найсвіжіших пропозицій роботи в вашому місті. Ми публікуємо вакансії різного рівня складності та сфер діяльності, щоб ви могли знайти оптимальний варіант для себе.

Анонси подій та заходів: Вам більше не доведеться пропускати важливі події у сфері зайнятості. Ми регулярно оновлюємо розклад подій, тренінгів та семінарів, щоб ви могли підтримувати свої професійні навички на високому рівні.

Компенсаційні та грантові програми: Ознайомтеся з можливостями отримання компенсацій та грантів як для громадян, так і для роботодавців. Ми надаємо повну інформацію щодо умов участі та процедур подачі заявок.

Новини із сфери зайнятості: Будьте в курсі останніх тенденцій та змін в сфері працевлаштування. Ми регулярно ділимося корисними порадами та новинами, які стосуються ринку праці.

Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням    https://t.me/IziumFiliiaHOCZ та отримуйте першими усю необхідну інформацію для успішного працевлаштування та професійного росту. Разом ми створюємо місто, де кожен може знайти своє місце у суспільстві та реалізувати свій потенціал!

З повагою,

Ізюмська філія Харківського обласного центру зайнятості