Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Муніципальна няня»

Дата: 11.09.2023 09:50
Кількість переглядів: 28

Для допомоги батькам у догляді за малечею в Україні з 2019 року було запроваджено новий вид соціальної допомоги «Муніципальна няня». Для оформлення цієї допомоги батьки повинні звернутися до відділу соціального захисту населення. Право на користування послугою мають:

-сім’ї, які виховують дитину (дітей), що потребує додаткового догляду: дитину з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органу, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність;

-сімей, які виховують дитину (дітей) до трьох років, в яких один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю I чи II групи.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу соціального захисту населення за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна, 8 (кабінет 8 та 14).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь