Дата: 23.06.2023 15:44

Найменування посади

та умови праці

Директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з Контрактом, відповідно до статті 97 Кодексу законів про працю України; постанови Кабінету Міністрів України постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» (зі змінами)  та інших чинних нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги

до претендентів на посаду

директора комунального

некомерційного

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області:

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) в галузі знань «Охорона здоровя» за напрямами підготовки «Медицина», «Лікувальна справа», «Гігієна, санітарія, епідеміологія», «Педіатрія»; наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії за однією із спеціальностей, або «Організація і управління охороною здоровя», не нижче першої категорії.

2. Стаж роботи за лікарською спеціальністю: не менше 3 років стажу за основною спеціальністю, або одного року на керівних посадах.

3. Є громадянином України.

5. Має навики роботи з комп'ютерною технікою.

6. Вільно володіє державною мовою.

Перелік документів,

які необхідно подати

для участі у

конкурсному відборі,

та строк їх подання

• копію паспорта громадянина України;

• письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

• резюме у довільній формі;

• автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

• копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

• згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

• конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі, або  презентацію конкурсної пропозиції;

• довідку МВС про відсутність судимості;

• медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

• попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

• заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

• підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

• 2 фотографії 3×4 см

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  до Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Центральна, 8, м. Барвінкове, Ізюмський район, Харківська область, 64701, телефон для довідок – 4-20-07E-mail:barvmrada@ukr.net, сайт:http://barvinkove.miskrada.org.ua

Термін  подання документів для участі в конкурсному відборі – з 24 червня                     2023  року по 21 липня 2023 року включно. Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийом документів для участі у конкурсі -  провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради Ізюмського району Харківської області  Шульга Наталя Андріївна.