Дата: 07.06.2023 12:37

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами) прийнято рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області (розпорядження Барвінківського міського голови від 05.06.2023 року №277-р)