Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Мешканці та представники бізнесу Харківщини мають можливість взяти участь у проєкті «Власна справа»

Дата: 18.04.2023 12:01
Кількість переглядів: 35

Шановні харківяни та мешканці області!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України уточнив критерії визначення осіб, які мають право подати заяву на отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Відтепер субєкти господарювання з територій можливих бойових дій також можуть претендувати на отримання грантів. Перелік таких територій визначається Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: http://bit.ly/40L0LAh

Завдяки цьому мешканці та представники бізнесу Харківщини мають можливість взяти участь у проєкті «Власна справа», що реалізується в рамках державної програми «єРобота».

Проєкт надає громадянам можливість розпочати підприємницьку діяльність або розширити вже існуючий бізнес. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і особи, які не мають досвіду підприємницької діяльності.

Обовязковою умовою участі у проєкті є створення робочих місць після отримання мікрогранту.

Мінімальна сума гранту – 50 тис. грн, максимальна – 250 тис. грн.

Розмір залежить від кількості створених робочих місць: до 150 тис. грнодне робоче місце; до 250 тис. грнне менше двох робочих місць.

Кошти можна витратити на придбання меблів та обладнання, послуги маркетингу і реклами, орендну плату за приміщення, лізинг обладнання, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, сировини, матеріалів, товарів та послуг, повязаних із реалізацією бізнес-плану тощо.

Більш детальну інформацію щодо отримання мікрогрантів можна дізнатись у фахівців за тел.: (050) 238 85 63, (099) 511 01 95 або за посиланням: https://is.gd/iXADf5

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора