Всеукраїнський щорічний конкурс «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» за підсумками 2021 та 2022 років

Дата: 03.04.2023 09:08

Дата: прийом анкет до 16.04.2023 року.

Організатор: Рада молодих юристів України

Метою Конкурсу є сприяння

• підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці;
  • сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості:
  • удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників;
  • розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі;
  • визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку;
  • утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

Учасники Конкурсу: юристи, які на момент 2022 року досягли не більше 35-ти років, мають вищу юридичну освіту (крім номінації студент-правник) та досягли найкращих результатів. Оцінюються досягнення лише за 2021-2022 роки та дані подані учасником у анкеті.

Історія Конкурсу почалась у далекому 2013 році, а його перше нагородження молодих правників відбулось у розпал Революції Гідності, що було дуже символічно та знаково.

Визначає переможців Експертне журі конкурсу, до якого входять юристи, які здійснили значний внесок у розвиток юридичної професії та мають авторитет серед юридичної спільноти.

Для участі у Конкурсі необхідно:

1. Заповнити анкету за адресою: bit.ly/3Y9KD9W.
  2. Надіслати пакет сканов тих документів у форматі PDF (не більше 200 mb), що підтверджують вказані у анкеті досягнення на Емейл: krmjua@gmail.com  (вказавши у темі повідомлення «Молодий правник» та ваше Прізвище).

Номінації:

• молодий державний службовець;                              - молодий нотаріус;
  • молодий адвокат;                                                         - студент-правник;
  • молодий помічник адвоката;                                      - молодий правник з системи БПД;
  • молодий науковець;                                                     - молодий правник
  • молодий юрисконсульт;                                              - волонтерська організація юристів;
  • арбітражний керуючий;
  • молодий правник - громадські й діяч;
  • молодий працівник судової системи:
  • молодий правник захисник військовослужбовців.

Оргкомітет:

Тетяна Корчак, член оргкомітету,

тел.: 066 931 13 53

Євген Которобай, координатор,

тел.: 093 733 47 88 (Telegram), e-mail kotorobai.e@gmail.com.

Партнери:  Юридична газета, Юридичний вісник України, Нотаріальна палата України, Асоціація правників України Молодіжний комітет НААУ «UNВA NextGen», Національна асоціація арбітражних керуючих України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Видавництво «Юрінком Інтер», Маркетингова агенція Stasy Passion, Ліга студентів АПУ, Інформаційно-аналітичне видання FEMIDA.UA.

Деталі про Конкурс: https://www.facebook.com/molodipravnik/