Барвінківська територіальна громада

До відома керівників та трудових колективів підприємств, установ та організацій

Дата: 20.03.2023 08:24

Відповідно до частини сьомої статті 65 Господарського кодексу України на всіх підприємствах, які використовують найману працю, між власником або уповноваженим ним органом і трудовим колективом або уповноваженим ним органом повинен укладатися колективний договір, яким регулюються виробничі, трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією підприємства.

Вимоги до змісту і порядок укладання колективних договорів визначаються законодавством про колективні договори, а саме Законом України «Про колективні договори і угоди» від 1 липня 1993 р. № 3356-ХІІ (далі - Закон № 3356).

Відповідно до статті 15 Кодексу законів про працю України, статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори підлягають повідомній реєстрації місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

Повідомна реєстрація колективних договорів (змін і доповнень до них) здійснюється відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 768)

Сторони договору подають реєструючому органу:

1. супровідний лист;
  2. один примірник договору разом із додатками у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками.

За додатковою інформацією щодо здійснення повідомної реєстрації договорів потрібно звернутися в  ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) (каб. №14) або до відділу соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради (каб. №8) за адресою: вул. Центральна, 8 м. Барвінкове.