Гвардієць штурмової бригади «Спартан» Інженер поділився історією власного шляху в боротьбі з окупантами

Дата: 15.03.2023 08:54

До широкомасштабного вторгнення чоловік працював у будівельній фірмі. Згодом це допомогло під час зведення фортифікаційних споруд для оборони Харківщини.

«Як і усі, ми з дружиною прокинулися 24 лютого від потужних вибухів. Вона побігла у магазин по продукти, поки черга не зібралася. А я почав збирати речі до військкомату. Вона повертається і приносить лист з Офісу Президента, де повідомляється, що їй надано українське громадянство. Це сталося вранці 24 лютого 2022 року! Я кажу: «Ти бачиш, як урочисто тобі вручають повідомлення!» А вона в мене – волонтерка. Я – у Нацгвардії. Син – під Бахмутом. Донька – у Нацполіції. Коротше, повний набір», - ділиться Інженер.

Військовий шлях Інженера розпочався із 10-годинної черги в військкоматі. Згодом були бої за оборону Харкова від окупантів.

«Командиром мінометної батареї було поставлене завдання опанувати спеціальність мінометника, а я ж раніше до мінометів відношення не мав, але, схоже, все вийшло. Проте жодної зацікавленості до цілі не маю. Я вважаю за краще не бачити того, що там відбувається після влучання», - розповідає Інженер.

Наразі гвардієць із побратимами дають відсіч ворогу на Бахмутському напрямку. Колеги-артилеристи схвально відгукуються про результати роботи його невеличкої, але ефективної команди.

Бійці штурмової бригади «Спартан» є питомою складовою Сил Оборони України, вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах, мужньо б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Щоб долучитися до бригад, заповнюйте анкету за посиланнями: інспектор «Лють» та поліцейський «Лють».

Або у 10 ЦНАПах Харкова та області:

- Харків, пр-т Архітектора Альошина, 11;

- Харків, вулиця Чернишевська, 55;

- Харків, Гімназійна набережна, 26;

- Мерефа, вулиця Культури, 2б;

- Богодухів, вулиця Молодіжна, 2;

- Краснокутськ, вулиця Миру, 127;

- Лозова, вулиця Грушевського, 2;

- Первомайський, пр-т Незалежності, 1;

- Красноград, вулиця Більовська, 94;

- Зміїв, вулиця Адміністративна, 16.

Штурмова бригада «Спартан» - об нас ламається ворог! Вступай і наступай!