ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ БАРВІНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.01.2023 15:04

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2022 року № 429-р відбувається інтеграція АТ «Харківгаз» до групи НАК «Нафтогаз України».

У зв’язку з цим змінюються способи передачі показань лічильників газу для мешканців Харківської області, а  саме:

• На сайті gas.ua; client@gas.ua
  • За телефонами:

066-300-2-888 (Vodafon)

098-300-2-888 (Kyivstar)

093-300-2-888 (Lifecell)

А також у центрах обслуговування клієнтів районних дільниць та відділень АТ «Харківгаз».