Фінансова допомога для вразливих домогосподарств внутрішньо переміщених осіб

Дата: 19.01.2023 12:16

На території Барвінківської міської територіальної громади для внутрішньо переміщенх осіб (ВПО) або їх домогосподарст, які втратили джерело доходу, критично не забезпечують потреби витрат на обігрів домоволодіння, Благодійним фондом «КАРІТАС Харків» буде надана фінансова допомога.

Орієнтовно представниками БФ «КАРІТАС Харків» буде здійснюватися прийом громадян 25.01.2023 року, про місце та час буде повідомлено додатково.