ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2022 14:43

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників і захисниць України.

За час російської агресії ми з вами зрозуміли, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме завдяки українським військовим, мужності й самовідданості кожного бійція, ворогу не вдалося вступити на нашу священну Барвінківську землю. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни у тяжких боях, ціною власного житя виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію під час бойових дій на нашій території.

У цей день всі ми щиро молимося Пресвятій Богородиці, щоб та взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся з фронту живим до своєї родини.

Бажаю нашим військовим, волонтерам, правоохоронцям, працівникам тилу, які забезпечували під безперервними обстрілами і нині забезпечують життєдіяльність міста, міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у нашу Перемогу. Щоб, нарешті, у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

ПОВЕРНІТЬСЯ ЖИВИМИ!

А тим, хто склав голову на древній козацькій землі, хто з Барвінківчан загинув, воюючи у лавах Збройних Сил України, ми обов'язково віддамо належну шану. Відбудуємо зруйноване й вічно пам'ятатимемо про їхній подвиг в ім'я життя і процвітання нашого краю.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Барвінківський міський голова Олександр БАЛО.