Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Іванівського старостинського округу Барвінківської МТГ

Дата: 15.09.2022 09:49
Кількість переглядів: 126

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадського обговорення
кандидатури старости Іванівського старостинського округу Барвінківської МТГ

(на підставі розпорядження Барвінківського міського голови №86-р від 13.09.2022р.)

 

            Перелік населених пунктів, що входять до складу Іванівського старостинського округу: села Велика Андріївка, Іванівка, Високе, Червоне, Семиланне, Червона  Поляна та Ставкова  Балка (колишня Іванівська сільська рада).

Відомості про кандидата: Загнетко Інна Степанівна, 1965 р.н., освіта вища, з січня 2022 року по теперішній час працює на посаді спеціаліста І категорії відділу юридичного забезпечення, звернень громадян та адміністративних послуг Барвінківського виконавчого комітету міської ради Ізюмського району Харківської області (віддалене робоче місце в с.Іванівка).

 Дата початку громадського обговорення: 15 вересня 2022 року.                                                                   Тривалість проведення: 2 тижні.

Форма та процедура громадського обговорення: вивчення громадської думки шляхом зібрання підписів на підтримку внесеної кандидатури.

Кількість голосів, необхідна для підтримки кандидатури: більше 20 відсотків  голосів жителів від загальної кількості жителів старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора