Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про актуалізацію відомостей Реєстру територіальної громади

Дата: 10.02.2022 15:27
Кількість переглядів: 305

Відділ юридичного забезпечення, звернень громадян та адміністративних послуг Барвінківського виконавчого  комітету міської ради інформує про те, що жителям Барвінківської територіальної громади необхідно оновити дані про реєстрацію місця проживання в Реєстрі територіальної громади

Законом України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні", який набрав чинності 01 грудня 2021 року значно розширений перелік відомостей про особу, місце проживання (перебування) якої задекларовано/зареєстровано, що вносяться до реєстру територіальної громади. 

Громадянам, місце проживання яких зареєстровано на території населених пунктів Барвінківської ТГ Ізюмського району Харківської області, необхідно звернутися:

- до головного спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб виконкому міської ради за адресою: м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.3 (1-й поверх) Городової Олени Олександрівни (для жителів міста);

- до спеціаліста відповідного старостинського округу (для жителів сільських населених пунктів).   

При собі необхідно мати діючий паспортний документ з відміткою про реєстрацію місця проживання, для дітей віком до 14 років - свідоцтво про народження, реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер), будинкову (домову) книгу - за наявності.

Звертаємо Вашу увагу, що довідки про склад зареєстрованих у житловому будинку, про місце реєстрації особи тощо видаються на підставі відомостей, що містяться в Реєстрі територіальної громади.

Прийом громадян здійснюється щодня з 08.00 год. до 17.00 год. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.), крім вихідних та святкових днів. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора