Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради в 2021 році

Дата: 01.02.2022 08:23
Кількість переглядів: 156

         Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради утворена рішенням Барвінківської міської ради від 12 жовтня 2021 року №837-VIII «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради» на строк повноважень Барвінківської міської ради VIII скликання.

         Загальний склад комісії становить  дев’ять осіб.

  У своїй роботі адміністративна комісія керується Положенням про адміністративні комісії Української РСР, затвердженим Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 9 березня 1988 року №5540-XI,   відповідно до постанови Верховної Ради України від 12 вересня 1991 р. №1545-XII «Про порядок тимчасової дії на території України  окремих актів законодавства Союзу РСР», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими нормативно-правовими актами.

   У звітному періоді на розгляд комісії надійшло три матеріали про адміністративні правопорушення (два - за ст.156 ч.2 КУпАП, один – за ст.152 КУпАП). За результатами розгляду адміністративних справ за ст.156 ч.2 КУпАП правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 6800,00 грн. за кожним правопорушенням. Загальна сума накладених штрафів склала 13600,00 грн. (сплачена в повному обсязі).

      Один матеріал про адміністративне правопорушення у зв’язку з невідповідністю оформлення протоколу про адміністративне правопорушення  вимогам статті 256 КУпАП  повернуто до органу, який склав протокол про адміністративне правопорушення.

   Постанови про накладення адміністративних стягнень для примусового  виконання не направлялися.

     Постанови адміністративної комісії про накладення адміністративних стягнень у встановленому порядку не оскаржувалися.

      Справи про адміністративні правопорушення у зв’язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності  не закривалися.

 

Голова адміністративної комісії                                 Наталія РИЖОВА

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора