У 2022 році в межах «Великого будівництва» на Харківщині проведуть масштабне відновлення лікарень

Дата: 14.12.2021 15:10

Про це повідомив під час робочої поїздки до Харківської області заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Він наголосив, що наступного року масштаби Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ще збільшаться. Зокрема, передбачено значне фінансування на проведення реконструкцій об’єктів охорони здоров’я.

«Щонайперше - обласні лікарні: обласна доросла лікарня, обласна дитяча лікарня. Ми вважаємо, що ці об’єкти в кожній області повинні стати такими медичними магнітами - люди будуть розуміти, що сюди з будь-якого приводу можна звернутися. Це буде таке велике медичне містечко. Ми будемо не просто робити ремонт в одному корпусі. Це повна реконструкція всіх обласних лікарень в усіх обласних центрах - і в Харкові також», - повідомив Кирило Тимошенко.

Він також відзначив, що наступного року передбачена реалізація великої кількості проектів за Програмою «Здорова Україна». Продовжиться реконструкція дитячих садочків та шкіл. А також триватиме програма «Велика Реставрація».

Кирило Тимошенко запевнив, що всі плани на наступний рік щодо «Великого будівництва» в кожному з регіонів України будуть презентовані окремо.