ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проєкті містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 25.11.2021 13:42

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості
у проєкті містобудівної документації на місцевому рівні:
«Детальний план території земельної ділянки для створення місцевої пожежної охорони в селі Мечебилове Ізюмського району Харківської області»

1.Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:
1. Детальний план території розроблений в цілях забезпечення сталого розвитку території, виділення елементів планувальної структури території проектування, встановлення параметрів планованого розвитку, встановлення меж зон розміщення об'єкту громадського призначення, встановлення функціонального використання земельної ділянки.
А саме, з метою організації комплексної забудови і розміщення інфраструктури земель громадського призначення та регулювання діяльності, удосконалення функціонування інфраструктури частини населеного пункту с. Мечебилове, вирішення питань інженерного забезпечення об’єкту – «Центру безпеки громадян» для створення пожежної охорони.
Детальний план містить текстові та графічні матеріали:
Детальним планом території розглядається територія загальною площею 0,55га, що включає проектну земельну ділянку площею 0,20 га .
Розрахункові данні на основну проектну будівлю;
Громадська будівля: центр безпеки громадян – поверховість – 1 поверх, орієнтовними розмірами 12,00х15,00х6,10м з навісом розміром 10,00х6,00м (передбачається будівля, в якій під одним дахом можуть бути розміщені декілька служб, котрі виконують функції у сфері забезпечення безпеки життєдіяльності населення, а саме місцева пожежна команда та їх обладнання із забезпечення стану постійної готовності виїзду для гасіння пожеж. Будівля складається з утепленого боксу для розміщення пожежної техніки, в якому відокремлені побутові приміщення. Також у фасадній частині облаштований навіс для проведення обслуговування пожежної техніки. Передбачено обладнання «Центра безпеки громадян» інженерними системами : електроживлення, освітлення, блискавкозахист, водопостачанням (від проектуємої мережі) та каналізуванням (локальні очисні споруди).
2. Відомості про замовника та розробника Детального плану та підстави для його розроблення:
Замовник Детального плану території: Барвінківський виконавчий комітет міської ради (вул. Центральна,3,  м. Барвінкове  Харківської області, 64701);
Розробник Детального плану території: ПП «ГРАДПЛАНПРОЕКТ» (62416, Харківська обл., Харківський район, смт Пісочин, вул. Надії, 15 "А").
Підстава розроблення:
- Рішення УІІ сесії УІІІ скликання Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області від  24 лютого 2021року  №231-VIIІ.
3. Інформація про місце і строки ознайомлення з проєктом детального плану:
- сайт Барвінківської міської ради в мережі Інтернет: https://barvinkove-miskrada.gov.ua - приміщення Барвінківської міської ради за адресою: Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул.Центральна,8. Телефон для довідок: (057 57) 4 20 07.
Строк ознайомлення з проєктом детального плану: з 25.11.2021р. по 25.12.2021р.
4. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості –
Даньшина Ірина Вікторівна-головний спеціаліст з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Барвінківської міської ради.
5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:
- строк подання пропозицій до проєкту детального плану: з 25.11.2021р. по 25.12.2021р.;
- пропозиції громадськості реєструються та розглядаються замовником містобудівної документації у місячний строк з дня їх надходження;
- місце подання пропозицій: у письмовій формі на адресу Барвінківської міської ради: 64701, Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул. Центральна,8 або надсилаються на електронну пошту виконавчого комітету Барвінківської міської ради: barvmrada@ukr.net.
Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, пропозиції (зауваження) до проєктів  містобудівної документації можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом строків надання пропозицій. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.
Анонімні пропозиції не розглядаються.
  6. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань:
27.12.2021 року об 10:00, за адресою: Харківська обл., Ізюмський р-н, м. Барвінкове, вул. Центральна,8, зала засідань. Дата проведення громадських слухань може бути перенесена з урахування карантинних заходів.

Приєднані документи - ТОМ 2 Основні положення детального плану території:
А) Текстові матеріали: Пояснювальна записка;
Б) Графічні матеріали:
1. Схема розташування території у планувальній структурі району
2. План існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень (М1:2000 та М 1:1000). Опорний план.
3. Проектний план поєднаний зі схемою проектних та існуючих планувальних обмежень  (М 1:2000 та М 1;1000).

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:  (презентація, прилюдне експонування, тощо).
Заплановані консультації: з 25.11.2021 за адресою: Харківська область, Ізюмський район, м. Барвінкове, вул. Центральна,8, попередній запис за телефоном  (057 57) 4 20 07.

Міський голова                                                                Олександр БАЛО