Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація Ізюмської окружної прокуратури Харківської області

Дата: 01.11.2021 16:43
Кількість переглядів: 2257

         19 жовтня 2021 року керівництвом Ізюмської окружної прокуратури проведено спільну нараду з керівниками правоохоронних та інших державних органів району щодо захисту прав дітей та протидії дитячій злочинності.

          У нараді взяли участь керівництво Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області, адміністрації району, міських та селищних голів, секторів ювенальної превенції та пробації, служби у справах дітей району.

          Учасники заходу обговорили ситуацію у сфері дитячої злочинності, а також проведення превентивних  заходів щодо її запобіганню.

          Метою наради стало розроблення найбільш дієвих способів підвищення ефективності роботи правоохоронних та державних органів. Присутні визначили проблемні питання та обговорили механізми міжвідомчої взаємодії, спрямованої на попередження та розкриття кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми та проти дітей.

         За результатами зустрічі спільна нарада постановила вжити додаткові заходи, спрямовані на підвищення ефективності  попередження та розслідування злочинів зазначеної категорії.

         Необхідність скоординованої роботи та оперативного обміну інформацією є однією з передумов зниження рівня злочинності у районі, тому у подальшому заплановано систематичне проведення аналогічних заходів.

 М.Дементьєв, керівник окружної прокуратури


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора