У обласному конкурсі «Крок до успіху» беруть участь 23 громади

Дата: 01.11.2021 13:45

У обласному конкурсі «Крок до успіху» беруть участь 23 громади

Під керівництвом голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмили Немикіної пройшло засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу кращих практик місцевого самоврядування «Крок до успіху». У заході взяла  участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва

«Загалом на конкурс, який цього року на Харківщині проводиться вперше, подано 34 заявки у трьох номінаціях: практики розвитку, засновані на власних стратегіях, програмах, проєктах та конкурсах; забезпечення самодостатньості територіальної громади; формування безпечного та привабливого життєвого середовища. 17 заявок подали міські громади (Балаклійська – 1 заявка, Барвінківська – 1 заявка, Богодухівська – 2 заявки, Валківська – 1 заявка, Красноградська – 1 заявка, Куп’янська – 2 заявки, Лозівська – 1, Люботинська – 2 заявки, Мереф’янська – 2 заявки, Харківська – 1 заявка, Чугуївська – 3 заявки). 15 заявок отримали від селищних громад (Зачепілівська – 1 заявка, Золочівська – 1 заявка, Коломацька – 1 заявка, Краснокутська – 1 заявка, Малинівська – 3 заявки, Нововодолазька – 1 заявка, Печенізька – 1 заявка, Роганська – 3 заявки, Слобожанська – 2 заявки, Старосалтівська – 1 заявка). 2 заявки - від сільських громад (Олексіївська – 1 заявка, Оскільська – 1 заявка).

«Найбільше практик подано від: Малинівської селищної громади – 3 заявки, Роганської – 3, Чугуївської – 3, Богодухівської – 2, Куп’янської – 2, Люботинської – 2, Мереф’янської – 2, Слобожанської – 2, - сказала Людмила Немикіна, яка є заступницею голови Конкурсної комісії. - В розрізі районів найбільше практик подано від громад Чугуївського району - 10 практик, Харківського – 9, Богодухівського – 6, Ізюмського – 3, Лозівського, Куп’янського та Красноградського районів по 2 практики».

Члени конкурсної комісії планують визначити переможців до 10 листопада. Нагороди вони отримають під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня.

Довідково. Мета конкурсу - відбір, відзначення і поширення успішних практик органів місцевого самоврядування Харківської області щодо реалізації проєктів, програм, комплексу заходів, що позитивно впливають на сталий розвиток територій та можуть бути прикладами для інших територіальних громад.
Конкурс має на меті допомогти громадам переймати найкращий досвід своїх колег, працювати у новому, але перевіреному форматі, робити, таким чином, громади кращими.