Фонд державного майна України інформує про проведення електронного аукціону з продажу об'єкта державної власності

Дата: 17.09.2021 09:24

Інформація про продаж  об’єкта малої приватизації окремого майна – Нежиле приміщення літ. «А-1» загальною площею 26,5 кв.м

Місцезнаходження: Харківська обл., Барвінківський р-н, с. Червона Зоря, вул. Ставкова, 1.

Балансоутримувач – відсутній.

Земельна ділянка під об’єктом окремо не виділена (не входить до складу об’єкта приватизації) .

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі ProZorro.Продажі  - 22.10.2021.

Стартова ціна – 12500,00 гривень (на остаточну ціну продажу нараховується ПДВ згідно до чинного законодавства).

Умови продажу: Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту переходу права власності на об’єкт відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській області послуги суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта  малої приватизації - окремого майна – Нежиле приміщення літ. «А-1» загальною площею 26,5 кв.м, за адресою: Харківська обл., Барвінківський р-н, с. Червона Зоря, вул. Ставкова, 1, у розмірі 2900,00 грн. (дві тисячі дев’ятсот гривень 00 копійок).

Орган приватизації: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1,
тел. (057) 700-75-60,
kharkiv@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: http://surl.li/afuuz