Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, що надаються Барвінківським комунальним підприємством «Благоустрій»

Дата: 14.09.2021 14:32
Кількість переглядів: 436

Керуючись розділом ІІ п.2, 3 Порядку інформування споживачів про намір встановлення цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, Барвінківське комунальне підприємство «Благоустрій» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

Діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання були встановлені рішенням LXXIII сесії VII скликання Барвінківської міської ради Харківської області №1505- VII від 09 жовтня 2020 року  «Про внесення змін до рішення Барвінківської міської ради від 19 червня 2020 року №1416-VII «Про передачу Барвінківському комунальному підприємству «Благоустрій» майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове та організацію надання комунальних послуг».

За період дії тарифів відбулися значні зміни у собівартості продукції, які полягають у збільшенні витрат на електроенергію, збільшенні рівня прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати,  сум податків, вартості паливно–мастильних матеріалів та інших витрат, які безпосередньо впливають на складові тарифу на централізоване водопостачання.

Барвінківським комунальним підприємством «Благоустрій» надано до виконавчого комітету Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області розрахункові матеріали для встановлення тарифів на централізоване водопостачання.

Розрахунки проектних тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Структура тарифу на централізоване водопостачання:

Показники

Проектнийтариф, грн/м3 

1

Витрати на електроенергію

13,71

2

Витрати на оплату праці та ЄСВ виробничого персоналу

15,81

3

Ремонт основних засобів та інших необоротних активів

1,63

4

Інші витрати

2,71

5

Прибуток підприємства

2,01

6

Податок на додану вартість

7,17

7

Разом

43,04

 

Порівняльна інформація щодо вартості послуг з централізованого водопостачання, з ПДВ:

  

Діючий тариф, грн

Проектний тариф, грн

Темп росту, %

Для всіх категорій споживачів:

25,91

43,04

66,1

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 10 днів з дня опублікування повідомлення про наміри здійснити зміну тарифів за адресами:

 Барвінківське комунальне підприємство «Благоустрій»

м.Барвінкове, вул. Центральна, 35а

телефон 4 14 33

Виконавчий комітет Барвінківської міської ради

м. Барвінкове, вул. Центральна, 3, телефон 4 20 07

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора