Фонд державного майна України інформує про проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів державної власності

Дата: 12.07.2021 09:18

Інформація щодо об’єкта малої приватизації
об’єкта соціально-культурного призначення - клуб, загальною площею 175,6 кв. м

Місцезнаходження: Харківська область, Барвінківський район, c. Пашкове, вул. Матросова, 28.
Балансоутримувач – відсутній.
Земельна ділянка під об’єктом приватизації окремо не виділена (не входить до складу об’єкта приватизації).
Дата проведення аукціону в електронній торговій системі ProZorro.Продажі – 06.08.2021.
Стартова ціна - 71 100,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).
Умови продажу:  Покупець зобов’язаний протягом  30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській області вартість послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта  малої приватизації - об’єкта соціально-культурного призначення – клуб, загальною площею 175,6 кв. м, за адресою: Харківська область, Барвінківський район, c. Пашкове, вул. Матросова, 28, у розмірі 3 399,00 грн. (три тисячі триста дев’яносто дев’ять гривень 00 копійок).
Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Долотіна Т.В. тел. (057) 700-75-60, kharkiv@spfu.gov.ua.
Більш детальна інформація про об’єкт приватизації та подальші аукціони за посиланням: https://cutt.ly/zmvly3s
Фото 1 Фото 2

Інформація щодо об’єкта малої приватизації
об’єкта соціально-культурного призначення - клуб, загальною площею 219,4 кв. м

Місцезнаходження: клуб загальною площею 219,4 кв. м, за адресою: Харківська обл., Барвінківський р-н, с. Дібровне, вул. Центральна, 38.
Балансоутримувач – відсутній.
Стартова ціна – 59 100,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).
Умови продажу:  Покупець зобов’язаний протягом  30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській області вартість послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта  малої приватизації - об’єкта соціально-культурного призначення – клуб, загальною площею 219,4 кв. м, за адресою: Харківська область, Барвінківський район, с. Дібровне, вул. Центральна, 38, у розмірі 4 000,00 грн. (чотири тисячі гривень 00 копійок).
Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гетьман А.С. тел. (057) 700-75-60, kharkiv@spfu.gov.ua.
Більш детальна інформація про об’єкт приватизації та подальші аукціони за посиланням: https://cutt.ly/pmvlPST

Фото 1 Фото 2