Заява про наміри

Дата: 07.06.2021 15:43

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1. Інвестор (замовник): Барвінківський виконавчий комітет міської ради Ізюмського району Харківської області

Поштова і електронна адреса: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 3

2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): по вул. Центральній від №41-а до №77 у м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області

3. Характеристика діяльності (об'єкта): Капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул. Центральній від №41-а до №77 у м. Барвінкове Ізюмського району Харківської області. Коригування. Не належить до об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, транскордонний вплив відсутній.

(орієнтовно за об'єктами-аналогами, належність до об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, наявність транскордонного впливу)

Технічні і технологічні дані: Загальна довжина траси водопроводу – 594,5 м

(види та обсяги продукції, що виробляється, термін експлуатації)

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: Поліпшення якості водопостачання для мешканців міста

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

земельних            землі в постійне та тимчасове користування не вилучаються

(площа земель, що вилучаються в тимчасове і постійне користування, вид використання)

сировинних ____________потреби немає___________________________

(види, обсяги, місце розробки і видобутку, джерела одержання)

енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) ____________потреби немає________

(види, обсяги, джерела)

водних __________________ потреби немає _____________________

(обсяги, необхідна якість, джерела водозабезпечення )

трудових___________________забезпечуються підрядною організацією_________

6. Транспортне забезпечення (при будівництві й експлуатації) існуючий транспортний зв'язок

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами обмежень немає

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами  не вимагається

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві й експлуатації) на нав­колишнє середовище:

клімат і мікроклімат____________впливу немає    _________

повітряне при будівництві можливі викиди забруднюючих речовин від будівельної техніки та знаряддя

водне _____________________ впливу немає    __________________

грунт при будівництві можливий вплив при тимчасовому зберіганні будівельних відходів

рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти __________ впливу немає    .

навколишнє соціальне середовище (населення) ________ впливу немає    ___________

навколишнє техногенне середовище __________________ впливу немає    ________

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, зне­шкодження або безпечного захоронення: вивіз будівельного сміття передбачається кошторисною частиною робочого проекту___

11. Обсяг виконання ОВНС:  Відповідно до п.1.7. ДБН А.2.2-1-2003 в повному обсязі не вимагається

12. Участь громадськості:

Зауваження та пропозиції приймаються з 9-00 до 18-00, за адресою:,

• 61200 г. Харків, вул. Сумська, 64. Харківська обласна державна адміністрація;
  • 61022 м. Харків, м-н Свободи, 5 Держпром 4 під., 7 пов., тел. (057)705-06-83 – Харківська обласна державна адміністрація,  Департамент екології та природних ресурсів.
  • 64701, Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 3. Барвінківський виконавчий комітет міської ради Ізюмського району Харківської області.