Оголошено конкурс на зміщення вакантних посад виконавчих органів Барвінківської міської ради

Дата: 25.01.2021 16:55
Кількість переглядів: 874

ОГОЛОШЕННЯ

 

        Барвінківський виконавчий комітет міської ради (адреса: Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.3, 2-й пов.) оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад виконавчих органів Барвінківської міської ради:

       

        Барвінківського виконавчого комітету міської ради

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Богодарово). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Гаврилівка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Гусарівка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Іванівка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Нова Миколаївка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Мечебилово). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Подолівка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- провідний спеціаліст з охорони праці. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Цивільна безпека» або іншою спорідненою спеціальністю за спеціалізацією «Цивільна безпека», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- начальник відділу земельних відносин. Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- спеціаліст I категорії з питань обліку земель та кадастру відділу земельних відносин (3 штатні одиниці). Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи

- начальник відділу трудового архіву. Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта  не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- спеціаліст I категорії з інвестиційної та проектної діяльності відділу економічного розвитку, інвестиційної та проектної діяльності. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Менеджмент» або «Публічне управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою, володіння ПК без вимог до стажу роботи;

- спеціаліст I категорії з питань інформаційної безпеки відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Компьютерні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Інформаційні технології», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи;

- спеціаліст І категорії з питань житлово-комунального господарства відділу з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи;

- начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг». Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта  не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Право», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

          Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради:

- начальник Управління освіти, молоді та спорту. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- заступник начальника Управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- спеціаліст І категорії відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи;

- завідувач сектору молоді та спорту. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- спеціаліст І категорії сектору молоді та спорту. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи;

          Відділу культури і туризму Барвінківської міської ради:

- спеціаліст І категорії: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Культура і мистецтво», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

          Фінансового управління Барвінківської міської ради:

- спеціаліст І категорії відділу доходів, бухгалтерського обліку та звітності: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Компьютерні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Інформаційні технології», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

       

        Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.             

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються до конкурсної комісії надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради за тел. 4-11-16 та за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна, 3, адмінбудинок,  2 поверх, кім. 4.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних