Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 23 грудня 2020 року № 130/ 20 Про виконання перспективного плану роботи Барвінківського виконавчого комітету міської ради по здійсненню військового обліку та бронюванню військовозобов’язаних установи в 2020 році

Дата: 25.12.2020 13:38
Кількість переглядів: 372

РІШЕННЯ

від  23  грудня  2020  року                                                                           №  130/ 20

Про виконання перспективного плану роботи Барвінківського виконавчого комітету міської ради  по здійсненню військового

 обліку та бронюванню військовозобов’язаних установи в 2020 році

     Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради, відповідальної особи за ведення  військового обліку Жудіної Г.В. «Про виконання перспективного плану роботи Барвінківського виконавчого комітету міської по здійсненню військового  обліку та бронюванню військовозобов’язаних установи на 2020 рік», відповідно до Законів України  «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», « Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись ст..ст.36, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.Інформацію керуючого справами(секретаря) виконавчого комітету міської ради, відповідальної особи за ведення  військового обліку Жудіної Г.В. про виконання перспективного плану роботи Барвінківського виконавчого комітету міської ради по здійсненню військового  обліку та бронюванню військовозобов’язаних установи в 2020 році прийняти до відома.

2.Відповідальній особі за ведення  військового обліку в Барвінківському виконавчому комітеті міської ради  Жудіній Г.В. продовжити роботу щодо забезпечення виконання чинного законодавства з питань військового обліку в установі .

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради БАЛЯСУ Н.С.

 

 

 

Міський голова                                                                   Олександр БАЛО

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання перспективного плану роботи

Барвінківського виконавчого комітету міської

по здійсненню військового  обліку та бронюванню

військовозобовязаних і призовників установи в 2020 році

 

Військовий облік та бронювання військовозобов’язаних установи протягом 2020 року здійснювався відповідно до Законів України  «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», « Про військовий обов’язок і військову службу», згідно із постановою КМУ від 7 грудня 2016 р. № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та з метою  дотримання чинного законодавства, своєчасного оформлення бронювання військовозобов'язаних  та оперативного   забезпечення  достовірною  інформацією  щодо  змін облікових даних, яка сприятиме повноті і достовірності  ведення військового обліку у  районному військовому комісаріаті .

Продовжувалось вивчення законодавства з питань дотримання вимог законів України що стосуються ведення військового обліку.

У поточному році з метою організації і проведення заходів із військового обліку були розроблені передбачені чинним законодавством розпорядження міського голови та  рішення міськвиконкому та додатки до них.

Усі заплановані заходи Перспективного плану роботи Барвінківського виконавчого комітету міської ради по здійсненню військового  обліку та бронюванню військовозобов’язаних і призовників на 2020 рік виконані у повному обсязі.

В Барвінківському виконавчому комітеті міської ради станом на 23 грудня 2020 року фактично працює 29 осіб . Всього на військовому обліку перебуває 5 чоловік, із них:

Призовники – відсутні, 4 особи – військовозобов’язані, не придатні до військової служби в мирний час.

у тому числі:

офіцерів: відсутні;

сержантів: відсутні ;

солдатів 4 особи.

Всього перебуває на обліку - 4 чоловік військовозобов’язаних рядового склад. Особові картки заведені на усіх військовозобов’язаних. Картотека особових карток побудована у відповідності до вимог Порядку.

У відповідні терміни складалися графіки  звірок особових карток з військово-обліковими документами військовозобов’язаних і призовників установи.

За звітний період  військовозобов’язані  на роботу до міськвиконкому не приймалися.

Постійно підтримувалась взаємодія  з військовим комісаріатом  з  питань строків та способів звірки особових карток працівників установи та проводилась їх звірка з обліковими даними військового комісаріату.

З метою виконання Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних налагоджена постійна співпраця з Барвінківським районним військовим комісаріатом з даного питання, де завжди можна отримати практичну та методичну допомогу. Заброньованому 17 грудня 2018 року на підставі додатку 72 переліку посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та у воєнний час, затвердженого розпорядженням КМУ від 18.03.2015 року № 493-р  начальнику відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Недвизі Валерію Олексійовичу продовжено бронювання на період мобілізації та у воєнний час.

Заведені та велися відповідні журнали перевірок стану військового обліку військовозобов'язаних установи, інша документація відповідно до чинного законодавства.

Проводиться робота щодо складання звіту за 2020 рік за відповідною формою та надано до райвійськкомату на погодження з районним військовим комісаром.

Проводилось подальше оформлення наочної агітації з правил військового обліку в  установі.

До  20 червня та до 20 грудня до військкомату надавалась Відомість про наявнiсть i технiчний стан транспортних засобiв i технiки, а також про громадян, якi працюють на пiдприємствi, в установi та органiзацiї на таких транспортних засобах i технiцi.

Питання щодо ведення військового обліку  перебуває під постійним контролем Барвінківського міського голови та працівника, відповідального за ведення військового обліку.

 

 

 Відповідальний працівник за

 ведення військового обліку                                                   Галина ЖУДІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора