Стаття на підтримку вступної компанії до Вищих військових навчальних закладів у 2019 році

Барвінківський районний військовий комісаріат запрошує Всіх бажаючих вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ            ЗАКЛАДІВ та СЕРЖАНТСЬКИХ КОЛЕДЖІВ Збройних Сил України

Переваги навчання в ВВНЗ:

• Повністю безкоштовне навчання
  • Під час навчання виплачується стипендія
  • Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання
  • Для дівчат - можливість проживання (з 1 курсу в гуртожитку 3-4 людини в кімнаті, душ в кімнаті, є кухня).
  • Після закінчення ВНЗ дівчата проходять службу на офіцерських посадах.
  • Повне забезпечення побутових умов під час навчання (баня, душові кабіни в казармі та гуртожитку).
  • Під час навчання щороку надається дві відпустки: Зимова (2 тижні) та Літня (1 місяць).
  • Отримання сучасної престижної спеціальності рівня БАКАЛАВР, МАГІСТР, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким ви можете працювати по цивільній професії, в разі не бажання проходити військову службу).
  • Отримання диплому європейського рівня.
  • Повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави.
  • Безкоштовне 3-х разове харчування.
  • Безкоштовне медичне забезпечення та лікування.
  • Стовідсоткове забезпечення проходження практики та стажування.
  • Стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу.
  • Високий рівень заробітної плати після закінчення ВНЗ(на даний час від 12000 грн.).
  • Держава зобов’язана забезпечити офіцера після закінчення навчання житлом безкоштовно.
  • Під час навчання курсанти виконують вправи із стрільби вогнепальної зброї (пістолет, автомат, гранатомет, кулемет та ін.) з виїздом на полігон і стрільбище.
  • У ВАС є можливість подати документи в ВІЙСЬКОВИЙ вуз та ЦИВІЛЬНИЙ ОДНОЧАСНО.

Всі бажаючі вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ та отримати більш детальнішу інформацію,                  повинні звернутись до Барвінківського районного військового комісаріату за адресою м.Барвінкове вул. Центральна б.1.

ТВО військового комісара Барвінківського РВК

підполковник                                                                                                                                 Філюнкін В.В.