Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 30 березня 2021 року № 44/21 Про зебезпечення функціонування прийомної сім’ї Шульга на території Барвінківської міської ради

РІШЕННЯ

 від 30 березня 2021 року                                                                               № 44/21

Про зебезпечення функціонування прийомної сім’ї

Шульга на території Барвінківської міської ради

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 565, розпорядження голови Барвінківської районної державної адміністрації від 16 серпня 2019 року № 125 «Про переведення дитячого будинку сімейного типу Шульга в статус прийомної сім’ї», розпорядження голови Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області від 18 лютого 2021 року № 87 «Про припинення функціонування прийомної сім’ї Шульга», заяви Шульги Ірини Миколаївни та Шульги Володимира Івановича щодо продовження функціонування прийомної сім’ї  на території Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, на підставі протоколу засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при Барвінківському виконавчому комітеті міської ради Ізюмського району Харківської області  від 22.03.2021 року №1 , керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради,

ВИРІШИВ:

1.Забезпечити з 30 березня 2021 року  функціонування прийомної сім’ї Шульги І.М. та Шульги В.І.  на вихованні та утриманні яких перебуває троє прийомних дітей: 

- Одинока Алла Сергіївна, (відомості)р.н.,

- Момот Денис Сергійович, (відомості)р.н.,

- Нікітенко  Дмитро Олександрович, (відомості)р.н.,

на території Барвінківської міської ради за адресою: (відомості).

 2.Покласти на Шульгу І.М. та Шульгу В.І. персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток, виховання, навчання прийомних дітей.

3. Службі у справах дітей Барвінківської міської ради:

3.1. Підготувати проект договору  щодо організації діяльності прийомної сім’ї  на території Барвінківської міської ради.

3.2.Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання прийомних дітей.

3.3.Щорічно до 30 грудня готувати звіт про стан утримання та розвиток дітей в сім’ї.

4. Барвінківському міському центру соціальних служб:

4.1.Закріпити за прийомною сім’єю спеціаліста для здійснення соціального супроводу.

4.2.Забезпечувати соціальний супровід та надавати допомогу для належного функціонування прийомної сім’ї.

4.3.Щорічно до 20 грудня надавати службі у справах дітей міської ради інформацію про ефективність функціонування прийомної сім’ї.

5.Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області:

5.1.Закріпити за прийомними дітьми  сімейного лікаря.

5.2.Забезпечити проходження двічі на рік дітьми медичного огляду та здійснення диспансерного обліку.

5.3.Надавати щорічно до 20 грудня службі у справах дітей  міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дітей, дотримання прийомними  батьками  рекомендацій лікаря.

6.Управлінню  освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради: 

6.1.Забезпечити право дітей на здобуття  середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання;

6.2.Забезпечити пільгове оздоровлення дітей;

6.3.Надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 20 грудня звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу, канцелярського приладдя, систематичність відвідування уроків, своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь прийомних батьків у вихованні дітей.

7.Управлінню соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації забезпечити призначення і виплату державної соціальної допомоги на дітей та грошового забезпечення прийомним батькам відповідно до чинного законодавства.

8.Рекомендувати відділенню поліції № 1 Ізюмського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Харківській області, надавати службі у справах дітей міської ради до 20 грудня щорічний звіт щодо відсутності (наявності) проявів асоціальної поведінки з боку дітей та  прийомних батьків.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яніну БАЛЯСУ.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                 Володимир РЄЗНІКОВ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора