РІШЕННЯ від 09 жовтня 2020 року № 1501-VII Про надання згоди на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу

РІШЕННЯ

 

від 09 жовтня 2020 року                                                                                 № 1501-VII

 

Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу  земельної ділянки з розстроченням платежу

 

Розглянувши заяву громадянина Плис О.Б. про укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності з розстроченням платежу, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» від 22 квітня 2009 року № 381, статтями 12, 116, 127, 128 та 134 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26  та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  згоду гр. Плис Олегу Борисовичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:007:0244, яка розташована по вул. Центральна, № 52,                    м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області, із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 1 рік з дати укладання договору.

1.1. Розстрочення платежу надається за умови:

1.1.1. Внесення гр. Плис О.Б. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 37050,00 грн. (тридцять сім тисяч п’ятдесят гривень 00 коп.), з яких    7255,52 грн. (сім тисяч двісті п’ятдесят п’ять гривень 52 коп.)  авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №230 від 14.08.2020 року.

1.1.2. Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівними  частинами  не  рідше  ніж  один раз у три місяці згідно з
графіком,  який є невід'ємною частиною  договору  купівлі-продажу,
або  одноразово у повному обсязі у строк,  який не перевищує трьох
місяців після внесення першого або чергового платежу.

Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Плис О.Б.  не пізніше 365 днів з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки

1.1.3. Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  внесено перший платіж,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

1.1.4. У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Плис О.Б. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу. 

1.1.5. Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на два місяці  є  підставою  для  припинення  розстрочення   платежу   за
придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню
у судовому порядку.

1.2. Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження 
гр. Плис О.Б. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.3. Зобов’язати гр. Плис О.Б. не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

1.4. Умови переходу права власності на земельну ділянку:

1.4.1. Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.4.2. Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

1.5. Умови, визначені пунктами 1.1 (з підпунктами), 1.2, 1.3, 1.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                      Олександр БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці Ковпака в місті Барвінкове на вулицю Олега Куцина?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.