РІШЕННЯ від 09 жовтня 2020 року № 1501-VII Про надання згоди на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу

РІШЕННЯ

 

від 09 жовтня 2020 року                                                                                 № 1501-VII

 

Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу  земельної ділянки з розстроченням платежу

 

Розглянувши заяву громадянина Плис О.Б. про укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності з розстроченням платежу, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» від 22 квітня 2009 року № 381, статтями 12, 116, 127, 128 та 134 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26  та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  згоду гр. Плис Олегу Борисовичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:007:0244, яка розташована по вул. Центральна, № 52,                    м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області, із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 1 рік з дати укладання договору.

1.1. Розстрочення платежу надається за умови:

1.1.1. Внесення гр. Плис О.Б. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 37050,00 грн. (тридцять сім тисяч п’ятдесят гривень 00 коп.), з яких    7255,52 грн. (сім тисяч двісті п’ятдесят п’ять гривень 52 коп.)  авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №230 від 14.08.2020 року.

1.1.2. Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівними  частинами  не  рідше  ніж  один раз у три місяці згідно з
графіком,  який є невід'ємною частиною  договору  купівлі-продажу,
або  одноразово у повному обсязі у строк,  який не перевищує трьох
місяців після внесення першого або чергового платежу.

Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Плис О.Б.  не пізніше 365 днів з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки

1.1.3. Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  внесено перший платіж,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

1.1.4. У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Плис О.Б. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу. 

1.1.5. Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на два місяці  є  підставою  для  припинення  розстрочення   платежу   за
придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню
у судовому порядку.

1.2. Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження 
гр. Плис О.Б. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.3. Зобов’язати гр. Плис О.Б. не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

1.4. Умови переходу права власності на земельну ділянку:

1.4.1. Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.4.2. Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

1.5. Умови, визначені пунктами 1.1 (з підпунктами), 1.2, 1.3, 1.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                      Олександр БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних