ПОСТАНОВА від 26 вересня 2020 року № 24

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Барвінківська міська територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

м.Барвінкове

18 год. 50 хв.

26 вересня 2020 року                                                                                              24

Згідно вимог законодавства і ЦВК наша комісія є державним органом, всі витрати на закупівлі, оплату послуг повинні здійснюватися через систему «ПРОЗОРО». Здійснювати закупівлі через цю систему має право лише спеціаліст, який пройшов навчання і має сертифікат на роботу в системі «ПРОЗОРО». Виникла потреба задіяти залученого спеціаліста.

Відповідно до частини шостої статті 33 Кодексу територіальні виборчі комісії є юридичними особами.

При цьому згідно з частиною сьомою статті 33 Кодексу дільничні виборчі комісіє не є юридичними особами. За змістом статті 210 Кодексу територіальні виборчі комісії здійснюють видатки на забезпечення власних потреб і потреб відповідних дільничних виборчих комісій.

Враховуючи вказане, територіальні виборчі комісії повинні забезпечити здійснення закупівель товарів і послуг для власних потреб і потреб відповідних дільничних виборчих комісій. Нормативно-правовими актами, які регулюють питання організації та проведення закупівель за бюджетні кошти є Закон України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон), Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 квітня 2020 року № 708,

Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію закупівельної діяльності Барвінківсьої міської територіальної виборчої комісії Ізюмського району Харківської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (додається).
  2. Залучити спеціаліста із закупівель через систему «ПРОЗОРО» АЛМАЗОВУ АНАСТАСІЮ ОЛЕКСІЇВНУ та надати їй повноваження в роботі відповідно до законодавства.
  3. Призначити АЛМАЗОВУ АНАСТАСІЮ ОЛЕКСІЇВНУ уповноваженою особою, відповідальною за організацію закупівельної діяльності Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Ізюмського району Харківської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
  4. Рішення розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради Барвінківського району Харківської області не пізніше 29 вересня 2020 року.

Заступник голови Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            С.Гапон

Секретар Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            І.Оніщенко