ПОСТАНОВА від 26 вересня 2020 року № 23

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Барвінківська міська територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

м.Барвінкове

18 год. 35 хв.

26 вересня 2020 року                                                                                              23

24 вересня 2020 року до Барвінківської міської територіальної виборчої комісії представник Харківської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»  Горгуновський Сергій Володимирович, подав заяву та інші, визначені статтею 236 Виборчого кодексу України, документи для представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Горгуновського Сергія Володимировича.

Розглянувши вищезгадані документи, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 206, 236 Виборчого кодексу України, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області постановляє:

1. Зареєструвати Горгуновського Сергія Володимировича представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

2. Видати не пізніше 29 вересня 2020 року представнику Харківської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» в територіальній комісії Горгуновському Сергію Володимировичу посвідчення.

3. Рішення про реєстрацію Горгуновського Сергія Володимировича представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради Барвінківського району Харківської області.

Заступник голови Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            С.Гапон

Секретар Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            І.Оніщенко