ПОСТАНОВА від 26 вересня 2020 року № 22

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Барвінківська міська територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

м.Барвінкове

18 год. 25 хв.

26 вересня 2020 року                                                                                              22

Про реєстрацію представника з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації політичної партії

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24 вересня 2020 року до Барвінківської міської територіальної виборчої комісії представник Харківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Дерев’янко Тамара Олександрівна, уповноважений на підставі довіреності від цієї організації партії, подав заяву та інші, визначені статтею 236 Виборчого кодексу України, документи для представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Дерев’янко Тамару Олександрівну.

Розглянувши вищезгадані документи, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 206, 236 Виборчого кодексу України, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області постановляє:

1. Зареєструвати Дерев’янко Тамару Олександрівну представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

2. Видати представнику Харківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в територіальній комісії Дерев’янко Тамарі Олександрівні посвідчення.

3. Рішення про реєстрацію Дерев’янко Тамари Олександрівни представником з правом дорадчого голосу в Барвінківській міській територіальній комісії Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради Барвінківського району Харківської області.

Заступник голови Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            С.Гапон

Секретар Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            І.Оніщенко