ПОСТАНОВА від 26 вересня 2020 року № 21

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Барвінківська міська територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

м.Барвінкове

18 год. 10 хв.

26 вересня 2020 року                                                                                              21

Про реєстрацію кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, включених до переліку кандидатів у депутати від Харківської обласної організації Політичної партії

«Українська православна асамблея»

23 вересня 2020 року до Барвінківської міської територіальної виборчої комісії представник Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея» Гердій Тетяна Іванівна, уповноважений на підставі довіреності від цієї організації партії, подав заяву та інші, визначені частиною першою статті 222 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області на перших місцевих  виборах 25 жовтня 2020 року, включених до переліку кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області від Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея», із зазначенням номера багатомандатного виборчого округу, в якому висувається кожен кандидат у депутати.

Розглянувши вищезгадані документи, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 217-219, статтями 222 та 227  Виборчого кодексу України, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, включених до переліку кандидатів у депутати від  Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея», із зазначенням номера багатомандатного виборчого округу, в якому висувається кожен кандидат у депутати (додаток 1-5).

2. Видати копію постанови та посвідчення кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області представнику Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея».

3. Рішення про реєстрацію кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, включених до переліку кандидатів у депутати від Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея», із зазначенням номера багатомандатного виборчого округу, в якому висувається кожен кандидат у депутати, розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради Барвінківського району Харківської області.

4. Передати відомості щодо зареєстрованих  кандидатів у депутати Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області, включених до переліку кандидатів у депутати від Харківської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея», із зазначенням номера багатомандатного виборчого округу, в якому висувається кандидат, до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною восьмою статті 228 Виборчого кодексу України.

Заступник голови Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            С.Гапон

Секретар Барвінківської міської

територіальної виборчої комісії                                                                            І.Оніщенко