ПОСТАНОВА від "04" вересня 2020 року № 4

Перші вибори депутатів міських рад територіальних громад і відповідного міського голови

25 жовтня 2020 року

П О С Т А Н О В А
м.Барвінкове

17 год 50 хв

"04" вересня 2020 року                                                                                               № 4

Про розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та іншими членами Барвінківської територіальної виборчої комісії

З метою організації ефективної роботи Барвінківської міської територіальної виборчої комісії,  усунення дублювання функцій між членами комісії, заслухавши пропозицію голови комісії Казьонного С.М., керуючись пунктом 3 частини четвертої статті 38 Виборчого кодексу України, пунктами 1.9, 5.5 Порядку організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173, Барвінківська міська територіальна виборча комісія Ізюмського району Харківської області постановляє:

1. Затвердити розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та іншими членами Барвінківської міської територіальної виборчої комісії відповідно до додатку.

2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради

Голова Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Ізюмського району Харківської області

С.Казьонний

(головуючий на засіданні)

Секретар засідання Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Ізюмського району Харківської області

(ініціал імені, прізвище)

С.Гапон

(секретар комісії (секретар засідання)

МП

(ініціал імені, прізвище)

Додаток                                                              до Постанови №4 від 04 вересня 2020 року

Про розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та іншими членами Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Ізюмського району Харківської області

Обов’язки голови Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Казьонного С.М.:

1. Виконує обов’язки, визначені Виборчим кодексом України, іншими законами України, прийнятими відповідно до них актами законодавства, Порядком організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 173, іншими постановами Центральної виборчої комісії.

2. Дає доручення членам виборчої комісії та залученим особам щодо виконання завдань в межах компетенції виборчої комісії.

3. Виконує дії у випадках, визначених законодавством України, актами Центральної виборчої комісії, з передачі інформації, відомостей територіальної виборчої комісії Центральній виборчій комісії, від імені територіальної виборчої комісії взаємодіє з іншими виборчими комісіями.

4. Виконує інші обов’язки відповідно до рішень комісії.

Обов’язки заступника голови Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Гапон С.В.:

2. Разом з залученими особами здійснює прийом і перевірку документів кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.

3. У разі відсутності голови ТВК дає доручення членам виборчої комісії та залученим особам щодо виконання завдань в межах компетенції виборчої комісії.

4. Чергує в комісії відповідно до графіку чергувань; під час чергування може приймати документи та звернення, що надходять до виборчої комісії;

5. Виконує інші обов’язки відповідно до рішень комісії.

Обов’язки секретаря Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Рижова М.О.:

2.Разом з залученими особами здійснює прийом і перевірку документів для реєстрації кандидатів у депутати міської ради територіальної громади та на посаду міського голови, видає відповідні довідки про отримання документів.

3. Відповідає за повідомлення членів комісії, представників організацій партій в ТВК, уповноважених осіб організацій партій, офіційних спостерігачів, довірених осіб, представників ЗМІ, інших осіб про час, місце проведення засідання комісії та його порядок денний.

5. Виконує інші обов’язки відповідно до рішень комісії.

Обов’язки члена Барвінківської міської територіальної виборчої комісії Понімаш Ю.Ф.:

1.Разом з залученими особами здійснює прийом і перевірку документів для реєстрації представників організацій партій в ТВК, уповноважених осіб організацій партій, офіційних спостерігачів від організацій партій, довірених осіб кандидатів у депутати;

2. Чергує в комісії відповідно до графіку чергувань; під час чергування може приймати документи та звернення, що надходять до виборчої комісії.

3. Виконує інші обов’язки відповідно до рішень комісії.

С.Гапон