До уваги мешканів Барвінківської міської територіальної громади

Дата: 20.02.2023 10:25

Фото без опису

З 20 по 28 лютого 2023 року здійснюватиметься реєстрація щодо надання грошової допомоги від ЮНІСЕФ сім'ям з дітьми від 0 до 18 років у розмірі 2200 грн. на кожного члена сім'ї, де присутні діти. Реєстрації підлягають тільки батькі і діти, інші родичи, які проживають у домогосподарстві, не можуть отримати цю виплату (окрім випадку, коли дитина знаходиться під опікою).

Для реєстрації при собі необхідно мати оригінали наступних документів:

- паспорт

- ідентифікаційний код платника податків

- свідоцтво про народження дітей

- рішення про встановлення опіки (для опікунів)

- платіжні реквізити картки (IBAN (29 символів з UA))

Реєстрація для жителів міста Барвінкове здійснюєть у відділі соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою: м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.8, 1-й поверх, кабінет №8.

Жителі сільських населених пунктів можуть зареєструватися у старостатах.