Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Старому Салтові запрацювала нова амбулаторія

Дата: 23.11.2021 06:47
Кількість переглядів: 124

Зведення нової будівлі амбулаторії №2 в Старому Салтові завершили в межах Програми Президента «Велике будівництво».

Будівництво розпочалося у 2018 році, але основні роботи велися у 2021 році.

Перших пацієнтів нова амбулаторія прийняла 16 листопада. Із цією подією Старосалтівську громаду привітав заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам. Він зазначив, що амбулаторія в Старому Салтові – одна з 30, які передбачалося побудувати в межах «Великого будівництва» в Харківській області. На початок 2021 року 15 закладів із цього переліку були незавершені, однак за рік уже вдалося здати в експлуатацію 12 амбулаторій. 

«Амбулаторії всі досить стандартні, вони будувалися практично за єдиним проєктом, тільки були вже залежно від місцевості певні коригування, - сказав Михайло Харнам. – Це один із тих об'єктів, які ми сьогодні будуємо за програмою «Велике будівництво». Амбулаторія повністю з сучасним медичним обладнанням. Тобто все, що необхідно сьогодні для того, щоб були здорові громадяни, тут є». 

Приміщення амбулаторії – повністю нове, загальною площею 277 кв м, з яких 205 кв м – це власне амбулаторія, а решта площі – двокімнатна квартира для лікаря, що тут працює. Також в амбулаторії є службовий автомобіль. Зведення амбулаторії з житлом коштувало близько 11,3 млн грн і фінансувалося з бюджетів трьох рівнів: державного, обласного і місцевого.

https://kharkivoda.gov.ua/news/112926


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора